Od zákazníků

Za poslední sezóny si sáňky koupilo spousta spokojených zákazníků. Někteří z vás se mi dokonce ozvali a přiložili i fotky sáněk v akci. Jiní ohodnotili DětskéSáňky.cz na Heuréce.

Pokud se také chcete podělit o fotku sáněk, neváhejte a pošlete mi fotky na e-mail. Vaši reakci a fotky rád zveřejním.

Za všechny reakce děkuji a doufám, že sáňky slouží a děti si je užívají!


Baldrianovi, 01. 02. 2017

Saně jsou super!

S pozdravem Baldrianovi


Eduard K., 05. 03. 2016

Dobrý den, pane Tomečku,

včera jsme konečně sáňky použili a jsou super. Jen jsou trosku větší a hůř se stěhují. Dilensky by mohly být o chlup lepší, ale účel splňují na jedničku!

Přikládám foto a díky za ně.

S přátelským pozdravem z Bedrichova

Eduard K.


P. Bendová, 27. 01. 2016

Dobrý den pane Tomeček,

konečně Vám můžeme zaslat nějaké fotky se sáňkami,které jsme si u Vás zakoupili.Chvíli nám to trvalo,jelikož jsme si museli počkat na přísun sněhu,který bohužel ke zboží nedodáváte:-) :-).Sáňky jsou moc pěkné,lehké a myslím,že naší vnučce se v nich také líbí,i když zatím v nich většinu času ještě prospí.

Děkujeme,že jsme díky Vám mohli předat takový super dárek a přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

P.Bendová s rodinou.


Eva K., 06. 01. 2016

Dobrý den,

v příloze zasílám fotky z našeho konečně prvního výletu na Vašich sáňkách :-) I když jsme z hor, tak bohužel nám zatím Krakonoš se sněhem nepřál a trápili jsme se stále s kočárkem...

Dnes jsme vyrazili na naši první procházku a i když to chvílemi ještě drhlo. Sáňky jsou super, lehce ovladatelné, za korbičku se dá dát i přebalovací taška. Do kopců jsme si s kamarádkou pomohly táhnout a zapojily jsme i naší labradorku. Prcek se zdál spokojený :-) Jediná zatím asi nevýhoda bude výška rukojeti, pro našeho vyššího tatínka bude nízká.

Eva K.


Bačovi, Vsetín, 02. 01. 2016

Dobrý den,

chci Vám poděkovat za prima dětské sáňky pro našeho cvrčka. Počasí se konečně umoudřilo a seslalo nám trošku sněhu, tak jsme hned sáňky vyzkoušeli. Jak vidno náš mrňousek je na výsost spokojen. Po zahradě se vozil jako pán s úsměvem od ucha k uchu. Pevně věřím, že sněhu ještě připadne a budeme moci se sáňkami vyrazit na pěkný zimní výšlap. Vaše sáňky můžeme všem případným zájemcům jen doporučit.

Bačovi, Vsetín


Renáta. P., 13. 02. 2015

Dobrý den,

sáňky jsou super...!!! Posílám foto.

S pozdravem Renáta. P.


Iva N., 11. 02. 2015

Dobrý den,

posílám pár fotek se sáňkami! Jsme moc spokojení, každý nám je chválí!

S pozdravem

Iva N.


Barbora S., 11. 02. 2015

Dobrý den,

sáně jsou super, malý se vozí jako král, všichni obdivují.

Barbora S.


Miroslava K., 11. 02. 2015

Milý pane Tomeček,

s Vašimi sánkami jsme velmi spokojeni, bez nich to u nás na horách nejde. Jsme z Pece pod Sněžkou a když jsem poprvé vyrazila s vnoučkem mezi lidi, každý se otáčel a příští rok budete mít další zajemce od nás z Pece. Dcera je ted s malým / 5 měsíců/ v Praze, ale v březnu se zase na měsíc nastěhují k nám, tak určitě nějakou fotku pošleme. Moc Vám děkujeme a jsme opravdu velice spokojeni. Mám malý penzion i se zahraniční klietelou a už si budoucí maminy, co tu byly ted a čekají mimčo na podzim vyjednávají, zda jim sánky na týden půjčíme. Někteří, si sánky zkouší půjčit v půjčovnách, ale tam je namají. Všichni, co je u n ás vidí, jsou nadšeni. Ale lidem z města se nevyplatí kupovat sánky, kvůli týdnu na horách za rok. Možná, že by stálo zato, půjčovat je. Ale nevím, nemám s tím zkušenost. Mějte se krásně a přeji Vám spoustu spokojených zákazníků. Kolečka jsou skvělá, jen chybí provrtaná dírka v sánkách, už se nám ho podařilo ztratit, ale nikomu se nehodilo, tak jsme ho druhý den našly.

S přátelským pozdravem

Miroslava K.